Szanowny Pacjencie

informujemy, że z usług w naszej klinice Proxima, możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty leczenia w ratach.
MediRaty to pierwszy w Polsce system finansowania usług medycznych sprawdzony w tysiącach gabinetów stamatologicznych.

Gdy koszty zabiegów przestają być barierą, łatwiej jest zoptymalizować plan leczenia. Sprawdz swoją zdolność kredytową, wybierz opcję rat i zamów finansowanie. Wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat. Ustal z lekarzem plan leczenia i rozpocznij jego realizację.

Jak działa system finansowania i płatności ratalnych MediRaty?

Zdolność kredytowa.
Dla Pacjenta lub osoby zaciągającej zobowiązanie na rzecz Pacjenta (np. rodzic względem dziecka) lub pupila, kluczowym warunkiem korzystania z finansowania w systemie MediRaty jest posiadanie zdolności kredytowej.

Formalności w 4 minuty.
Potwierdzenie zdolności kredytowej na usługi medyczne w przypadku systemu MediRaty jest proste i trwa zaledwie 4 minuty.

Wystarczy telefon do Konsultanta: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14)

Ułatwiony dostęp do prywatnych klinik w całej Polsce.
Dobra historia kredytowa i stałe dochody dają ogromne możliwości korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz usług klinik stomatologicznych.

Więcej informacji uzyskasz w recepcji 074 856 88 98 lub od konsultanta MediRaty 22 266 83 70 lub na stronie www.mediraty.pl

Leczenia na raty