PROXIMA to połączenie kompetencji i doświadczenia specjalistów wielu dziedzin związanych ze stomatologią.

Nasze Centrum łączy lekarzy, higienistki stomatologiczne oraz laboratoria protetyczne w sposób ukierunkowany na estetykę. Proxima to nie tylko medycyna przywracająca zdrowie zębów, dziąseł i zgryzu, ale i medycyna odpowiadająca na współczesne potrzeby ludzi dążących do zadowolenia z własnego wyglądu. Zapewnimy Tobie najbardziej promienny uśmiech, który na pewno polubisz. To cel trudniejszy niż klasyczna stomatologia. Wymaga rzetelnego warsztatu oraz pasji, szczególnego zaangażowania i umiejętności artystycznych.

Udogodnienia dla naszych Pacjentów: elastyczne godziny otwarcia, prywatny parking, budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych, budynek klimatyzowany, dogodne formy płatności, doskonała kawa i herbata

Wyposażyliśmy naszą przychodnię w urządzenia i sprzęt pozwalający zapewnić najwyższą jakość usług: » najbezpieczniejsze cyfrowe aparaty rtg:panoramiczny (2D, 3D), cefalometryczny i punktowe radiowizjografie przy fotelach pozwalają na zrobienie zdjęć pozbawionych jakichkolwiek zniekształceń, dawką promieniowania zredukowaną wielokrotnie w porównaniu do innych aparatów, » unity stomatologiczne – ergonomiczne, w pełni skomputeryzowane, z kamerami wewnątrzustnymi, mikroskopy i lupy endodontyczne do precyzyjnych zabiegów mikrochirurgii stomatologicznej, » endometry służące do lokalizowania i jednoznacznego określenia długości leczonego kanału, » komputerowe znieczulenia pozwalające na bezbolesną, kontrolowaną mikroprocesorem, komfortową anestezję, » nieinwazyjne piaskarki i skalery do dokładnego oczyszczania zębów, » ultraefektywne lampy wybielające, » odontosurge – nóż chirurgiczny wysokiej częstotliwości, dający zawsze bezbłędne i bezkrwawe cięcie » piezosurgery – mikromotor implantologiczny, gwarantujący precyzyjne, mikrometryczne zabiegi na kości dzięki ultradźwiękom o takiej częstotliwości, która pozwala bezkrwawo ciąć kość bez niszczenia innych delikatnych struktur anatomicznych, » lasery i wiele innych nowoczesnych, wysoce specjalistycznych urządzeń.

Zapewniamy interdyscyplinarne podejście do pacjenta, patrzymy na problemy całościowo i ustalamy indywidualny plany.

Proxima